پیام مدیریت

در عصر حاضر، جایگاه، نقش، اهمیت، و رشد فراگیر و عامه پسند تکنولوژی اطلاعات بر کسی پوشیده نیست. دست هر کس یک موبایل/کامپیوتر هوشمند دیده میشود. شبکه های اجتماعی به سرعت در بین مردم محبوب شده و گسترش می یابند. افراد زیادی به واسطه تخصص در زمینه IT، در مدت زمان کوتاهی به ثروت های عظیمی دست یافته اند. لذا این اوامر سبب گردیده که افراد زیادی چه در داخل و چه در خارج از کشور به این حوزه روی آورده و خواهان ادامه تحصیل در این عرصه گردند. اما موردی که اغلب در کشورهای در حال توسعه زیاد به چشم می خورد، فاصله یا اصطلاحا گپ بین دانشگاه و صنعت (دنیای کسب و کار) است. در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، به واسطه همین فاصله، زمانی که دانشجو از دانشگاه فارغ التحصیل می گردد و خود را یک مهندس متخصص می بیند و آمادگی خود را برای ورود به بازار کار اعلام میدارد، در کمال تعجب متوجه می شود که نه تنها کسی به دنبال او نمی آید، بلکه حتی به عنوان یک فرد بدون تخصص و بی تجربه با او برخورد می شود. به نظر شما این فارغ التحصیل رشته مهندسی که با هزار امید و آرزو تحصیلات دانشگاهی را به پایان رسانده چه باید بکند؟

خوشبختانه همواره مراکز و افرادی هستند که به دنبال نیازهای جامعه بوده و همیشه سعی می کنند با ارائه راهکارهایی، نیازهای واقعی افراد جامعه را برآورده سازند. آموزشگاه ایفل یکی از همان مراکزی است که نیاز و دغدغه دانشجو را به خوبی شناخته و از طریق برگزاری دوره های مکمل تخصصی و فوق تخصصی در زمینه شبکه های کامپیوتری، برنامه نویسی و گرافیک و معماری، در تلاش است که از طریق آموزش های منطبق با آخرین تکنولوژی های روز، این نیاز را برآورده ساخته و با مشاوره هایی که به دانشجویان میدهد، راه را طوری هموار نماید که دانشجو بعد از گذراندن دوره های تخصصی مورد نیاز، یا در حین گذراندن دوره ها، در صورتی که آمادگی ورود به بازار کار را داشته باشد، بتواند خیلی سریع تر از آنچه که فکر میکند وارد بازار کار شود.

    برای ورود به بازار کار و استخدام در شغل مورد نظر و ماندگاری در شغل و پیشرفت در آن، تنها داشتن دانش تخصصی و به روز کافی نیست. بلکه نحوه نوشتن روزمه، نحوه شرکت در مصاحبه های شغلی، چگونگی آمادگی برای شرکت در مصاحبه شغلی، یادگیری انجام کار به صورت تیمی، نحوه ارتباط با همکاران و مدیریت سطوح مختلف سازمانی و ... باید به صورت کامل در مدت آموزش به دانشجو منتقل گردد.

    خداوند را سپاسگزارم که این توفیق را به من داده که بتوانم تجربه 10 سال تدریس  در دانشگاه و آموزشگاه های تخصصی شهرهای ایران، شرکت در صدها پروژه ی کوچک و بزرگ IT، کار در سطوح مختلف سازمانی، تجربه شرکت موفق در چندین آزمون بین المللی و تجربه انجام کارهای مختلف در طول 10 سال را در اختیار افرادی قرار دهم که برای ورود، مانگاری و پیشرفت در بازار کار، چه در ایران و چه در خارج از ایران، به این تجربه ها نیاز دارند. لذا به همه عزیزانی که این متن را میخوانند و می خواهند در دوره های تخصصی شرکت کنند پیشنهاد میکنم قبل از شروع دوره تخصصی، در این خصوص با من یا مدیریت آموزش ایفل مشورت نمایید.  شاید دوره ای که خواهان گذراندن آن هستید، با توجه به اهدافی که دارید، برای شما مناسب نباشد. لذا وقت و انرژی را در زمینه ای صرف کنید که بتواند با توجه به استعدادهای شما، بیشتر بازده و بهره وری را برای شما داشته باشد.

زندگی هر کس را انتخاب هایش می سازد. یک انتخاب درست و حساب شده، ارزش 15 دقیقه مشاوره رایگان را دارد.

    امید است با بکارگیری امکانات آموزشی مناسب، با کیفیت، استفاده از به روز ترین متد و تجهیزات آموزشی، و همچنین استفاده از با تجربه ترین اساتید ایران، در کنار هم موفقیت شما را در جمع مجموعه بزرگ ایفل جشن بگیریم.