دیدار مدیریت مجتمع مهندس محمدی با امام جمعه شهرستان بابل1401/10/28

🔺فتح اله محمدی مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای نیکان بابل و مسئول برگزاری مسابقات آزاد مهارتی نیکان کاپ ۵ با حجت الاسلام و المسلمین روحانی امام جمعه محترم شهرستان بابل دیدار و گفتگو کرد.
🔹محمدی مسئول برگزاری مسابقات نیکان کاپ ۵، در این دیدار به شرح برنامه مسابقات آزاد مهارتی نیکان کاپ ۵ که در دو رشته برنامه نویسی و گردشگری با موضوع عکاسی پرداخت و گفت : هدف از برگزاری این رویداد ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین جوانان، کشف استعدادهای مهارتی، توسعه و گسترش فرهنگ مهارت آموزی در جامعه می باشد.

🔸حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه محترم شهرستان بابل ضمن تقدیر از برگزار کنندگان مسابقات نیکان کاپ ۵ فرمودند: ایجاد نشاط و افزایش روحیه در جوانان علی الخصوص در دهه مبارک فجر از با ارزشترین اقدامات می باشد و اینجانب حمایت خود را از برگزاری چنین برنامه هایی در شهرستان اعلام می دارم.ارسال نظر

 
 


نظرات
پیام مدیریت

در عصر حاضر، جایگاه، نقش، اهمیت، و رشد فراگیر و عامه پسند تکنولوژی اطلاعات بر کسی پوشیده نیست. دست هر کس یک موبایل/کامپیوتر هوشمند دیده میشود. شبکه های اجتماعی به سرعت در بین مردم محبوب شده و گسترش می یابند. افراد زیادی به واسطه تخصص در زمینه IT، در مدت زمان کوتاهی به ثروت های عظیمی دست یافته اند. لذا این اوامر سبب گردیده که افراد زیادی چه در داخل و چه در خارج از کشور به این حوزه روی آورده و خواهان ادامه تحصیل در این عرصه گردند. اما موردی که اغلب در کشورهای در حال توسعه زیاد به چشم می خورد، فاصله یا اصطلاحا گپ بین دانشگاه و صنعت (دنیای کسب و کار) است. در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، به واسطه همین فاصله، زمانی که دانشجو از دانشگاه فارغ التحصیل می گردد و خود را یک مهندس متخصص می بیند و آمادگی خود را برای ورود به بازار کار اعلام میدارد، در کمال تعجب متوجه می شود که نه تنها کسی به دنبال او نمی آید، بلکه حتی به عنوان یک فرد بدون تخصص و بی تجربه با او برخورد می شود. به نظر شما این فارغ التحصیل رشته مهندسی که با هزار امید و آرزو تحصیلات دانشگاهی را به پایان رسانده چه باید بکند؟

 

متن کامل